Ceník

CENÍK PLATNÝ od od 1.11.2022

SVATEBNÍ FOCENÍ

I. Obřad + portrétní fotografie 7.500 Kč

 • max 3 hodiny focení, každá další hodina + 1.000 Kč
 • + cestovné 5 Kč/km
 • cca 25 portrétů + 150 – 200 momentek z příjezdu svatebčanů a obřadu, skupinové fotky dle počtu hostů
 • hotové fotografie dodávám na dřevěném flashdisku v plné kvalitě pro tisk a také pro Vás vytvořím náhledovou on-line fotogalerii (zdarma na 1 rok)

II. Od obřadu po první tanec 13.000 Kč

 • max 8 hodin focení, každá další hodina + 1.000 Kč
 • + cestovné 5 Kč/km
 • cca 25 portrétů + 400 – 500 fotek z průběhu celé svatby, skupinové fotky dle počtu hostů
 • hotové fotografie dodávám na dřevěném flashdisku v plné kvalitě pro tisk a také pro Vás vytvořím náhledovou on-line fotogalerii (zdarma na 1 rok)

III. Od příprav po první tanec 17.000 Kč

 • max 13 hodin focení, každá další hodina + 1.000 Kč
 • cestovné v ceně svatby
 • cca 25 portrétů + 600 – 700 fotek z průběhu celé svatby, skupinové fotky dle počtu hostů
 • hotové fotografie dodávám na dřevěném flashdisku v plné kvalitě pro tisk a také pro Vás vytvořím náhledovou on-line fotogalerii (zdarma na 1 rok)

Každá svatba je jiná, takže pokud jste si v ceníku nevybrali, kontaktujte mě a vymyslíme spolu cenu přesně na míru Vaší svatby.


RODINNÉ FOCENÍ, TĚHOTENSKÉ, PORTRÉTY

2.500 Kč

15 ks upravených retušovaných fotografií v digitální podobě a plné velikosti ve formátu jpg, zasílám přes úschovnu. Všechny fotografie dostanete v barevném i černobílém provedení. Doba focení cca 1 hod. Každá další upravená fotografie 100 Kč/ks.


NEWBORN LIFESTYL

2.900 Kč

15 ks upravených retušovaných fotografií v digitální podobě a plné velikosti ve formátu jpg, zasílám přes úschovnu. Všechny fotografie dostanete v barevném i černobílém provedení. Doba focení cca 1-2 hod. Každá další upravená fotografie 100 Kč/ks.

Focení probíhá u Vás doma.


FOCENÍ V ATELIÉRU

RODINNÉ, TĚHOTENSKÉ, PORTÉTY

2.500 Kč + pronájem ateliéru (dle ceníku konkrétního ateliéru)

Focení probíhá v některém z Pražských ateliérů určených k pronájmu. Na vyžádání Vám zašlu tipy a dohodneme termín focení podle obsazenosti.

Záloha na termín focení v ateliéru 1500 Kč. Záloha je vratná v případě zrušení nejpozději 4 dny před dohodnutým termínem…záloha bude využita na náklady spojené s pronájmem ateliéru, v případě, že rezervovaný termín již nebude možné u ateliéru zrušit.

15 ks upravených retušovaných fotografií v digitální podobě a plné velikosti ve formátu jpg, zasílám přes úschovnu. Všechny fotografie dostanete v barevném i černobílém provedení. Doba focení – 1 hod. Každá další upravená fotografie 100 Kč/ks.VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY K BALÍČKU FOCENÍ

líčení 400 Kč

jednoduchý vlasový styling 400 Kč

cca 60 min

(neplatí pro svatební balíčky)


PORTRÉTNÍ FOCENÍ „PROMĚNA“

3.500 Kč

Vhodné jako dárek.

strávíte se mnou asi 2hodiny…nejdříve začneme minikurzem denního líčení, poté Vám udělám foto make-up a jednoduchý vlasový design. V ceně máte 5 ks upravených portrétních fotografií dle vlastního výběru (v barvě i černobílé). Dostanete je vytištěné ve velikosti 15×21 cm a zabalené spolu s flash diskem v krásné dřevěně krabičce. Dárkový poukaz k proměně najdete zde.​


NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI.

FOTOGRAFIE NETISKNU.

U fotografií provádím retuše nedostatků, akné, boule, modřiny, odřeniny atd., dále úpravy barev, světla, kontrastů. 

Retuše nad rámec reality a větší grafické úpravy neprovádím.

Do týdne od termínu focení posílám k výběru náhledy nejpovedenějších fotek. Vyberete si je a pošlete mi zpět čísla fotek, které následně upravím, ořežu, vyretušuji.

U svatebních fotografií k výběru neupravené fotky neposílám.

Doba vyhotovení fotografií je 3-4 týdny, svatební do 6 týdnů.